top of page
Zvukař nebo dj na svatbu, firemní večírek nebo jiné                                                     události

 

BERTOLUCCI SOUND - je nejen DJs, ale je to i kompletní zvukový doprovod vaší akce. Připitky a vtipy hostů, zábavní soutěže, udělování cen, různé obřady - to vše bude kvlitně

 a profesionálně

 ozvučeno.

 

 

NAŠE SLUŽBY

V současné době je těžké se čemukoliv příjemně divit. Objednáváte určitou službu, představujete, jak se vše musí konat, ale potom realita přinése Vam jen zklamání

 

Občas ani nespoléháte na úspěšný výsledek, platíte «specialistům» a děkujete jim za provedenou práci, mate radost že vše neskončilo fiaskem. 

Hlavním cílem našeho týmu profesionálních dýdžejů a zvukových režiséru v čele s DJ Sergio Bertolucci – překonat Vaše očekávání. Děláme vše možné, aby vše proběhlo lépe, než očekáváte, aby realní akce byla natolik hustá, jak jste si doteď ani nedokázali představit. Jsme si jistý, že si tou oslavu zapamatujete na celý život.

 

BERTOLUCCI SOUND přeje Vám všechno nejlepší

 

a nabízí prohlédnout seznam svých služeb. 

 

 

 

DJ na firemní večírek

 

Za jakým účelem lidé navštěvují firemní večírky? Za účelem zábavy a  dočasného zapomenutí na práci, jednoduše řečeno, za účelem paření! Naše dýdžeje spolu s moderátory Vám takovou možnost poskytnou. 

Můžeme se vydat kamkoliv v České Republice . Řekněte kdy a kudy se máme vydat aby  BERTOLUCCI SOUND včas poskytla Vám svou porci zábavy na Vaši oslavu. 

 

DJ na oslavu narozenin 

 

Probíráte s námi do detailů, co těší budoucího oslavence, které kompozice ho rozesmávají a které rozplakávají, my zařizujeme pro Vašeho blízkého oslavu, kterou si zaslouží. 

 

 

 

DJ na Vaši libovolnou oslavu

Nemáme žádné hranice. U nás si můžete objednat dýdžeje, který udělá Vaši plánovanou akci ještě lepší. Jak již bylo řečeno, obsluhujeme svatby, firemní večírky, narozeninové oslavy, a kromě toho nás zvou na party, jubilejní oslavy, školní plesy, bankety, módní přehlídky, různorodé koncerty, večírky, atd. Všude, kde se setkávají lidé pro skvělé společné trávení času, se budou hodit naše služby. 

Zvukový režisér pro svatbu, firemní večírek nebo jinou akci BERTOLUCCI SOUND MAFIA – se neskládá pouze ze dýdžejů, je to kompletní ozvučení akce.  Přípitky a vtipy hostů, poutavé soutěže, předání cen, různé ceremonie – vše toto vyvolává více emocí a probíhá se značně větším nadšením díky našemu profesionálnímu a kvalitnímu zvuku.

 

Bohatý výběr moderátorů

Hlavním rysem naších moderátorů je schopnost komunikace a interakce s publikem. Každý z Vašich hostů dostane svůj podíl pozornosti, bude se cítít pohodlně a připojí se k oslavě.

 

Nejlepší výběr show programů

Jsme rádi, že kromě základních služeb můžeme nabídnout:

široký výběr show programů. Spolupracujte s námi a vaše oslava nebo svatba bude unikatní a vyjmečná: herci, kejklíři, ohňostroje, barmanská show, stand up comedy, moderování na urovní a t.d.!

 

Ди-джей, звукорежиссер на свадьбу в Германии, Австрии, Италии, Франции, Испании, Греции.
Ди-джей, звукорежиссер на свадьбу в Италии
Ди-джей, звукорежиссер на свадьбу в Германии
Ведущий на свадьбу в Германии

Russischer DJ in Deutschland

bottom of page