top of page

 

 

 

 

Jsme si vědomí, že nemůžeme nahradit lidi, se kterými jste si zvyklí pracovat a spolu «nadchly» desítky svateb a výročí, koncertů a party ale občas se stává, že Vaš dýdžej za různých okolností nemá možnost pracovat na určité akce.

Váš zákazník počítá s určitymi služby Vaše organizace a vyžadá aby vše bylo na úrovni.

Proč odmítat zajímavou zakázku, když problém s dýdžejem se velice jednoduše 

dá vyřešit? Kontaktujte nás, domluvte se na spolupráci, užijte si profesionálně provedenou akci .  

Pokud pracujete s BERTOLUCCI SOUND , tak...

Jednáte se zkušenými dýdžeji. Je důležité, že máme zkušenost nejen ve vytváření potřebného muzikálního doprovodu ale i ve spolupráci s moderátory z celého světa. 

 

Spolupracujete s dýdžeji a zvukovými režiséry s TOP vybavením. Máme zvukovou aparaturu, díky které na akci bude kvalitní zvuk a taky světlo a zábava (například karaoke). 

Máte možnost vytvořit kvalitní show-program s logickým hudebním doprovodem  důležitých momentů. Vaše slova a činnosti vytváří emoce, náš zvuk tyto emoce usiluje. 

Můžete spoléhat na podstatnou pomoc co se týče veškerých organizačních otázek. Spolupracujete s profesionály.  Každá akce má svůj styl, jsme si toho vědomí a umíme se přizpůsobit. Naše profesionální zvukové režiséry dokážou najít potřebné hudební pozadí pro témata akcí. S naším kvalitním a moderním hudebním doprovodem akce je vždy dynamická a harmonická. 

P.S. Hlavním cílem naši práce – nejsou peníze, ale pozitiv a skutečné silné zapamatovatelné emoce. Pokud na Vašem prvním místě taky nestojí byznys, ale možnost udělat náš svět o trochu veselejší a zajímavější, kontaktujte nás. Jako minimum – strávíte svůj čas s prospěchem, jako maximum – dostanete spolehlivého partnera, se kterým se vždy dá vyměnit zkušenosti, kontakty a  vytvářet nové nápady.

 

Pro organizátory

 

   Vážení kolegové!

Ведущий на свадьбу в Германии
Ди-джей, звукорежиссер на свадьбу во Франции
Ведущий на свадьбу в Праге
Ведущий на свадьбу в Праге
Ведущий на свадьбу в Праге
Ведущий на свадьбу в Германии
bottom of page